Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po–Pá 9.00-14.00 hod
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Jsme firma, která se se specializuje na prodej profesionální vlasové kosmetiky. Naší značku Matuschka International s.r.o. založil úspěšný kadeřník, Čech, Gerhard Matuschka, jehož jméno je v kadeřnickém prostředí respektovaným pojmem.

Gerhard Matuschka se narodil v Novém Jičíně. Vyučil se v roce 1951 na odborné škole v Hranicích na Moravě a v Ostravě se specializoval na dámské účesy. Po vyučení pracoval v Novém Jičíně. První kadeřnické soutěže se zúčastnil v roce 1956 a hned postoupil do krajské soutěže a poté na mistrovství republiky do Karlových Varů. Mistrovských soutěží se pak zúčastňoval každý rok a na pěti z nich byl první.


Jméno Gerhard Matuschka se v kadeřnictvích stávalo pojmem. V roce 1964 dostal G. M. za úkol vybudovat špičkové kadeřnické pracoviště v Praze Ve Smečkách. Po adaptaci provozovny zde začalo fungovat Vlasové studio, ve kterém působila řada významných kadeřníků. Ve Vlasovém studiu působil G. M. 15 let. V roce 1979 odešel do Německa, kde s manželkou otevřeli kadeřnictví a začali spolupracovat s odborným časopisem Deutsche Friseur. Uveřejňovali zde technické kresby, návody a nové účesy.

Protože G. M. dobře znal potřeby profesionálního kadeřnictví a věděl jaké přípravky nabídnout zákazníkům pro domácí péči, začal spolu se svou ženou r. 1985 budovat výrobu vlasové kosmetiky. Od roku 1992 je na českém trhu vlasové kosmetiky pobočka firmy – Matuschka International s.r.o., která prodává cca 70 výrobků značky Top Hair Matuschka Haarkosmetik do celé republiky a zahraničí.

I když pan Gerhard Matuschka už nežije, firma Matuschka International s.r.o. v Praze v jeho tradici úspěšně pokračuje s prodejem kosmetiky.

Ale neprodáváme jen naši značku, odebíráme také produkty Nook a Puring od italské společnosti Maxima. Jedná se o italskou profesionální kosmetiku zaměřenou na kvalitu a unikátní ingredience.

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit.
Kde nás najdete

Libušská 199/68, Praha 4, 142 00
+420 736 766 365
+420 800 101 063

Nacházíme se u zastávky U Zvoničky (autobus číslo 113 a 333). 

Kontakty
Po–Pá 9.00-14.00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz